تبلیغات
خبرگزاری انارک - سایت خبری نارسینه
بخشهای سایت:  خبرگزاری انارک  |  زمبیل  |  چت  |  نقشه ماهواره‌ای انارک  | 
  خبرها را خودتان به ما اطلاع دهید. خبر، مقاله و عکس را از طریق ایمیل بفرستید. ایمیل مدیر سایت (مالکی): malekims@yahoo.com

موضوع‌ها

Atom Feed

نویسندگان

مدیر سایت (4)
سعید مالکی (249)

ورود نویسنده

ورود به میهن بلاگ

آمار سایت

 كل مطالب:

 بازدیدهای امروز:
 بازدیدهای دیروز:
 بازدیدهای این ماه:
 بازدیدهای ماه قبل:
 كل بازدیدها:
flag counter لیست کشورها

در روز پنجشنبه 1/2/90 جلسه ای به منظور معارفه فرماندار جدید شهرستان نایین در سالن فرمانداری تشكیل شد در این جلسه مهمانانی از استان اصفهان، آقای دكتر محمد مهدی اسماعیلی معاونت سیاسی استان و همراهان حضور داشتند. مسئولین ادارات دولتی شهرستان نایین، آقای دكتر حسنی ، امام جمعه، فرماندار جدید، روسای نیروهای انتظامی ، شهردار ، دادستان قضایی، فرمانده سپاه و دیگر مسئولین شهرستان و همچنین از انارك بخشدار، شهردار، رییس شورای شهر، اعضای انجمن اناركیهای مقیم اصفهان و از خور و چوپانان رییس شورای شهر حضور داشتند. در این جلسه از خدمات ارزنده آقای ایزدی فرماندار سابق تقدیر به عمل آمد و آقای یوسف حسنی طی حكم وزارت كشور به سمت فرمانداری شهرستان منصوب شد. سخنرانان این جلسه معاونت سیاسی استانداری، فرماندار و نماینده شهرستان، آقای دكتر حسنی بودند.

آقای دكتر حسنی در مورد آب و گاز شهر انارك اظهار داشتند كه مشكل آب انارك با تخصیص بودجه در سال 90 قطعا عملی خواهد بود و راجع به گاز رسانی به انارك نیز گفتند این طرح انجام شدنی است و قرارگاه خاتم مجری این طرح خواهد بود كه با تامین بودجه این طرح در سال 90 اجرایی خواهد شد.

() نظرات
  موضوع:  نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 1 اردیبهشت 1390 ساعت 05:51 ب.ظ
نویسنده: حسن کافی انارکی

وبلاگ استاد ابراهیمی

اخبار از رسانه‌ها

جهت ▲  

شبکه خبر

جام جم

خبرگزاری اکونیوز

خبرگزاری کار

اخبار مهر

اخبار تابناک

فناوری اطلاعات

اخبار آفتاب

وبلاگ مهار بیابان‌زایی


[ آنلاین:  ]